O nás

 

 

Sprostredkovateľská spoločnosť BEFAR.SK s.r.o, Tomašovská 23, 979 01  Rimavská Sobota

DIČ: 1122590392

 

 

 

 

               Dovoľujeme si  Vás informovať o príležitosti na spoluprácu s našou spoločnosťou ktorá sa zaoberá a analyzuje výber vhodných zamestnancov na rôzne pracovné pozície pre Vašu firmu, spoločnosť alebo agentúru. Dlhodobé skúsenosti nám ukázali, že nájsť kvalitnú pracovnú silu nie je nemožné ale náročné.

            Hlavným profilom je pre nás uľahčenie výberu hľadania kvalitných zamestnancov pre Vašu spoločnosť. Nakoľko Vaša firma je významným členom na pracovnom trhu, dovolili sme Vás osloviť na spoluprácu.

            Základnou myšlienkou nasej agentúry je pomôcť v oblasti zamestnanosti a gramotnej finančnosti občanov Slovenskej republiky a zrast ekonomiky pre lepšie uplatnenie sa na trhu v EU.

Verejnosť má pozitívny vzťah k našej spoločnosti, pretože naše produkty ponúkajú zvýšenie produktivity práce, šetria čas a väčšinu pracných činností vykonávajú okamžite a bezproblémovo.

Spoločnosť si dáva záležať na tom, aby bola vnímaná ako profesionálna a seriózna firma, čo dopomáha k budovaniu dobrého obrazu a mena. Spokojnosť zákazníkov je dobrou reklamou aj pre nás.

 Konateľ spoločnosti Ing.Gejza Farkaš, Norbert Farkaš tel. číslo: 0903 99 66 06